Özbarış Garaj Servis Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak 30 yılı aşkın bir süredir Türk Otomotiv Sektörüne, Kazı ve İnşaat Sektörüne, Uçak Sanayi, Petro-kimya Rafinerileri, Askeri kuruluşlar, Gemi Sanayi, Beyaz Eşya ve Elektronik Sanayi için makine, teçhizat, garaj, servis ekipmanları ile endüstriyel ekipmanlar ve cihazların ithalat, satış ve projelendirme hizmetlerini yürütmekteyiz.

Firmamız, son kullanıcılarını yerinde ziyaret ederek işin sahipleri ile gerçek ihtiyaçları belirleyip doğru ürünler sunmaktadır. Ürün gamı içinde yerli ve ithal Garaj ve Servis Ekipmanları, Endüstriyel Ekipmanlar ile Motor revizyon tezgahlarını içeren çok çeşitli talaşlı imalat makineleri, kesme uçları, aşındırıcılar, ekipman, teçhizat ve el takımları bulunmaktadır.

Özbarış Garaj Servis Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1982 yılında Adem CAN tarafından kurulmuş, İstanbul Karaköy ‘de 16 m² gibi küçük bir dükkanda başlayan gelişim günümüze kadar devam etmiştir. Günümüz itibariyle Pendik-Kurtköy ‘de kendisine ait olan 4 katlı hizmet bürosunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Otomotiv sektörünün çeşitli kollarına muhtelif sarf malzeme satışı ile iş hayatına başlayan şirketimiz, günümüz itibariyle otomotiv sektörüne ilaveten farklı endüstriyel alanlara, askeri kuruluşlara ve denizcilik sektörüne de hizmet vermektedir. Son dönemlerde müşteri portföyünü genişleterek çevre ülke pazarlarına da hizmet vermeye başlamıştır.

Garaj ve servis ekipmanları ile motor revizyonu konusunda dünyada önde gelen imalatçı/üretici firmaların Türkiye distribütör- lüğünü/temsilciliğini üstlenerek müşterilerine kaliteli ve kusursuz hizmet vermeyi daima kendine ilke edinmiş ve bu hizmet bilinci ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirketin sicil numarası 470312

Ticaret Unvanı ÖZBARIŞ GARAJ SERVİS EKİPMANLARI SAN.ve TİC. LTD. ŞTİ.

İşletmenin Merkezi Ankara Cad. No:286/1 Şeyhli-Pendik / İSTANBUL